Choď na obsah Choď na menu
 


11.kolo Playboy - Reca

Report:
V nedeľnom upršanom poludní nás čakal súper z úplne iného súdka ako včera. Napriek tomu sme nastupovali s cieľom bodovať.
Od úvodného buly si miernu prevahu vypracovali hráči súpera a to najmä vďaka presilovkám. Tie sme však dobrou defenzívou na čele s Ferim v bránke zvládli. Na druhej strane náš prvý útok predviedol ako sa to hrá, Marek dravo prenikol a dobre švihom vystrelil, brankár jeho strelu len vyrazil a pohotový Miki s prehľadom doklepol – 1:0. V tejto fáze sme ožili a začali byť aktívny. Žiaľ Andy posunul súperovi ktorý v prečíslení 2 na 1 vyrovnali keď Lukáš neprikryl hráča pred bránkou – 1:1. O nedlho sme však opäť viedli keď Andrej pomedzi dvoch obrancov posunul Andymu a ten v súboji  1 na 1 vystrelil spoza obrancu presne – 2:1. Hra začala mať spád a útoky sa sa striedali na oboch stranách. V tejto tretine sa však už stav nemenil.
V druhej tretine sme trošku polavili a súper začal hrýzť, nad vodou nás držal najmä Fero v bránke. Avšak súper vďaka rozhodcom vyrovnal, keď jeden z rozhodcov uznal gól ktorý nik okrem neho nevidel (dokonca aj súperovi hráči tvrdili že gól to nebol), ale gól šokujúco platil – 2:2. Nenechali sme sa však rozladiť a Miki priamo z buly vyhnal pavúka z pravého horného rohu – 3:2. Do konca tretiny sa už stav nemenil.
V záverečnej časti sme šli s cieľom hrať od zadu prípadne zvýšiť náskok. Veru šancí sme mali, ale ujala sa jediná keď výbornú robotu za bránkou odviedol Luboš, prihral na volaj Lovimu a ten nám ukázal že včera to nebola náhoda - 4:2. Zápas sme mali vo svojich rukách žiaľ súperovi sa podarilo znížiť keď Feri nestačil na strelu z polovice ihriska – 4:3. Znervózneli sme, ale stále sme mali šance zvýšiť náskok, strieľali Marek, Miki aj aktívny Lovi. Avšak po chybe vzadu sme inkasovali a bolo vyrovnané – 4:4. Avšak miesto toho aby sme ratovali bod sme sa až príliš tlačili do predu a súper z protiútoku trestal keď súperov hráč rukami nohami aj očami dotlačil na 4:5. Stav sa nemenil ani pri záverečnej hre bez brankára a tak sme stratili 3body.
 
Zostava: Feri – Jojo, Dušan, Bonďo, Andrej, Maťo – Marek, Miki, Andy, Luky, Lovi, Ľubo, Laco