Choď na obsah Choď na menu
 


Hawks cup 2012

HAWKS CUP 2012 

 

Vo veľmi teplom počasí sme si v úvode zmerali sily s Bratislavským Greenhornsom. Greenhorns posilnený o dvoch extraligistov, bol jediný tým ktorý sa nám nepodarilo zdolať, napriek enormnej streleckej prevahe (na strely 21:4) a dvom žrďkám. A tak sa na úvod zrodila remíza 0:0.

V druhom zápase nás čakal HBC White Eagles. Do súpera sme sa pustili a porazili súpera v pomere 4:0. Súpera sme k ničomu nepustili keď postupne skórovali Lukáš, Andy (v oslabení), Jojo a Marek

Tretí zápas sme sa stratli s tohtosézonnym nováčikom SHbL, HBK Panthers Senec, avšak dosiahli sme v turnaji najvyššie víťaztvo v pomere 6:0, keď sa čistým hetrikom blysol Jojo, dva góly pridal Lukáš a úvodný gól strelil Andy.

Štvrtý zápas nás čakal White Wings. Začali sme dobre keď, Andy otvoril skóre, avšak v tomto zapase sme inkasovali vôbec prvý gól keď súper vyrovnal po nedôraze v obrane. Avšak postupne sa do streleckej listiny zapísali Poky, Blonďo a Jackson a tak sme vyhrali 4:1.

V záverečnom zápase sme sa stretli s organizátormi Dunajská Lužná Hawks. V úvode opäť otvoril skóre Andy, Marko v presilovke zvýšil na 2:0. Potom žial po strate loptičky v predu sme inkasovali druhý, ako sa však ukázalo aj posledný gól na turnaji a keďže sa do streleckej listiny zapísali Lukáš a opäť Marko vyhrali sme opäť 4:1.

 

Z 5tich zápasov sme 4 vyhrali a jeden remizovali, pri skóre 18:2, sme taktiež uchmatli nie len pohár pre víťaza turnaja, ale aj dve individuálne trofeje, Fero za najlepšieho brankára (s priemerom 0,4 inkasovaného gólu na zápas) a za najlepšieho obrancu bol vyhlásený Marko. Nedá mi nespomenúť aj mladých chalanov z Diablov, ktorý ukázali že s nimi môžeme počítať. Super chalani.