Choď na obsah Choď na menu
 


reca-dunajska2012

12.KOLO V NEDEĽU 16.12. o 14:15 v Modre:

Réca Devils - Dunajská Lužná

5:4 (1:1, 2:2, 2:1)

góly: Repasi 2, Ravasz, Voros, Kurtin Lukáš

prihrávky: Metzner 3, Susko 2, Ravasz 2, Kurtin Lukáš

vylúčený: Pisár 4, Metzner 4, Zuzic 2, Hollosi 2

vylúčený: 6:6 na 2 min.

presilovky: 3:0

oslabenia: 0:0

 

REPORT: V úvode sme dali zabudnúť na výkon s Pezikom zpred týždňa. Od začiatku sme boli v pohybe, žiaľ hneď v úvode sme hrali dva krát v oslabení, avška pomerrne s prehľadom sme ubránili súpera, naopak Marek dva krát nebezpečne našlapol, avšak bez gólového efektu. Po ubránení sme sa dostali do presilovky my, Jojo nabil Andymu ten vystreli mimo avšak odrazenú loptičku od zadného mantinelu poslal do site Marek - 1:0. Hrali sme dobre v pohybe s čím mal súper problémy. V tejto časti sme však spravili malú chybyčku keď z uhla unikol súper, napriek tomu že mu strela nesadla pomedzi nohy Fera vyrovnal - 1:1. Do konca tretiny sa už stav nemenil.

 

V úvode druhej tretiny sme začali výborne, Andy sa dobre zorientoval v skrumáži, obral brankára o loptičku a spoza bránky ju zasunul do nej - 2:1. Vzápatí sme dostali opäť šancu v presilovej hre. Aj keď sme ju zahrali nie úplne ideálne, Marek však vystrelil a od žrďky skóroval - 3:1. Žiaľ mysleli sme si že sa nemôže nič stať vytvorili sme si tlak, ale namiesto prihravok sme hrali každý na svoje triko na čo sme doplatili. V útočnom pásme sme stratili loptičku a súper po peknej kolmej akcii znížil - 3:2. O chvíľu bolo vyrovnané keď Andy vytlačil súpera do uhla avšak súperou hráč peknou krížnou strelou prekvalpil Fera a vyrovnal - 3:3. Po druhej tretine sme šli opäť za remízového stavu, avšak s výsledkom sme určite neboli spokojný.

 

Úvod tretej tretiny bol opäť dobrý, Piso povyzvŕtal obranu súpera, Bonďo nebezpečne vystrelil, brankár jeho strelu kryl, avšak na Mikiho dorážku bol už prikrátky - 4:3. Hrali sme dobre v pohyba, ale už aj súper mal pár dobrých šancí. A súper sa opäť dočkal vyrovnania, Fero vyrazil strelu súpera avšak na dorážku bol krátky keď súper so šťastím vyrovnal - 4:4. Nechceli sme sa vzdať boli sme aktívny, najmä Marek s Pisom preháňali súperov, ktorý na nich rýchlostne nestačili. 3 minúty pred koncom súper zastavil Pisa len za cenu faulu. V presilovke Jojo posunul Andymu, ten krížnou prihrávkou našiel Lukyho, Luky si ešte trošku vylepšil pozíciu a švihom pekne zavesil - 5:4. Súper sa v závere snažil o vyrovnanie, bol nebezpečný avšak vyrovnať sa im už nepodarilo ani pri záverečnej powerplay a tak sme si pripísali veľmi dôležité 3 body.

 

zostava: Fero - Maroš, Bonďo, Dušan, Andrej, Piso - Marek, Miki, Andy, Lukáš, Jojo, Laco