Choď na obsah Choď na menu
 


reca-pavuci2013

24. KOLO - SOBOTA 06.04.2013 o 9:00 v Modre

Réca Devils - Pavúci Pezinok

2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

góly: Metzner, Susko

prihrávky: Voros, Bertok

vylúčený:

vylúčený: 1:2 na 2 min.

presilovky a oslabenia 0:0

 

REPORT: V počasí príjemnom a hokejbal sme šli s cieľom bodovať. Lepší úvod sme si nemohli priať, Jojo sa prekľučkoal pred bránu prihral Mikimu ten dobre vystrelil a brankár vyrazil pred Joja ktoý efektne doklepol... 31.sekunda - 1:0. Šance sa striedali na oboch stranách avšak dobre sme bránili a nepustili sme hráčov súpera do tesnej blízkosti Fera a ten bezpečne kryl strely súpera. Žiaľ prišla chyba Mareka, keď jeho kľučku z obranného pásma zachytil súperov hráč a švihom vyrovnal - 1:1. V tejto časti už gól nepadol. Zaujali aktivitou najmä Lukáš a Dávid.

 

Do duhej tretiy sme šli s cieľom pokračovať v dobrej hre. V obrane sme hrali dobre a vyrážali sme do protiútokov. Po jednej z pekných akcií sme sa ujali vedenia, Laco z poza bránky skvele našiel Bonďa a ten strelou z prvej nedal brankárovi šancu - 2:1. Žiaľ tento gól nás tošku pribrzdil, alebo súpera naštartoval, Pezinok začal behať, kombinovať a často nás "zavrel". Ale vďak výbornému Ferovi, ale aj pozornej obrane sme odolali a tak sme si z druhej tretiny brali najtesnejší náskok.

 

Ped záverečno tretinou sme si povedali že nesmieme myslieť na zbabraný záver s Devilsom (z 2:0 na 2:3), aj keď v hlavách sme to mali... Hrali sme v obrane pozorne, v útoku nebezpečne. V tejto časti nabehal kilometre Marek a tiež kombinačná hra druhej formácie robia súperoi problém, žial bez gólového efektu. 5 minút pred koncom mohlo byť vymaľované, ale Andyho strela skončila len na spojnici žrďiek. V tejto chvíli sme dostali šancu na presilovku, avšak namiesto s prehľadom zahraného baga sme ponúkli súperovi 2 čisté šance na vyrovnanie, avšak mohli sme vybozkávať Fera v bránke, ktorý bol dnes famózny. Súper sa pokúsil o viac než minútovú powerplay, ale v podstate si nevypacovali šancu, naopak mi sme mali šance uzavreť skóre. Napriek tomu že sme už gól nedali tešili sme sa z 3 bodov po ýhre 2:1.

 

Predpokladaná zostava - Fero - Jojo, Bonďo, Dušan, Andrej - Marek, Miki, Lukáš, Andy, Laco, Igor, Dávid