Choď na obsah Choď na menu
 


reca-watberg2012

 

 

3.KOLO V NEDEĽU 14.10. o 14:15 v Modre:

Réca Devils - Watberg Senec

3:7 (3:3, 0:0, 0:4)

góly: Ravasz 2, Metzner

prihráky: Ravasz, Lukáš Kurtin, Metzner

vylúčený: Repasi 4, Ravasz 2, Susko 2, Voros 2, Hollosi 2, Metzner 2

vylúčený: 7:7 na 2 min.

presilovky: 1:3

oslabenia: 0:0

 

Úvod bol ako z rozprávky: V úvodnej minúte sme dostali šancu na presilovku, Andy nabil Jojovi a ten otvoril skóre delovkou od modrej - 1:0. O 15 sekúnd bolo už 2:0, Lukáš našiel Andyho a ten blafákom vyhuslil brankára - 2:0. Hrali sme dobre, napádali sme mali sme ďalšie šance. potom však prišla 11 minúta, chalani zo Senca dostali výhodu prvej presilovky a znížili - 2:1. Nepochopiteľne sme poľavili a po dvoch chybách sme dostali za 19 sekúnd ďalšie dva góly a razomm bolo 2:3. V závere však Jojo uvolnil Andyho, ten naznačil prihrávku avšak z uhla zavesil šibenicu - 3:3. To bol aj stav po prvej tretine.

 

Do druhej tretiny sme nastúpili odhodlane. Dušan v úode nastrelil brvno súperovej bránky, na našej strane taktiež zvonila konštrukcia bránky, ale stav sa nemenil. V tejto časti pribudli aj vylúčenia na oboch stranách, avšak v tejto časti sa stav nemenil. V tejto časti to už nevydržal Robo Kováč a preziekol sa napriek zraneniu.

 

Do záverečnej tretiny sme si preniesli tresty zo záveru druhej časti a žiaľ súper dve vylúčenia potrestal v záverečnej tretine dvoma presilovkovými gólmi a razom odskočili na 3:5. Dostali sme šancu vrátiť sa do zápasu v presiovke, avšak nepresadili sme sa. Po nevyužitej presilovke chybil v obrane Andy a Robo rutinérsky zvýšil - 3:6. V závere sme ešte inkasovali gól po peknej akcii na vzhľadom na priebeh krutých 3:7. Takto sa duel aj skončil, škoda vylúčení, ale dobre sme si zahrali a získali ďalšie cenné skúsenosti.