Choď na obsah Choď na menu
 


reca-whiteeagles2012

4.KOLO V NEDEĽU 21.10. o 12:30 v Modre:

Réca Devils - White Eagles

3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

góly: Ravasz, Metzner, Voros

prihrávky: Metzner, Kurtin Dušan ml., Susko, Bertok

report: Za pekného počasia sme začali neuveriteľne vlažne. Súper na nás vybehol a bodový rozdiel medzi mužstvami sa stratil. Súper behal, bojoval, hral agresívne, dôrazne ale v podstate čisto. Naopak to čo nás zvykne zdobiť dnes nešlo. Bez pohybu, myšlienky. Fero nás našťastie podržal a súperove pološance s prehľadom vymazal. Naopak z prvej našej pološance (v druhej polovici prvej tretiny)bol gól, keď Jojo prihrával pred bránu, kde Andy zdvihol súperovi hokejku čím ostal zoči voči brankárovi a od žrďky otvoril skóre - 1:0. Do konca tretiny sme sa nenašli a klaksón bol vyslobodením.

 

V druhej tretine sme už trošku zlepšili pohyb a začali sme si vytvárať aj šance najmä Lukáš mal šance avšak dnes mu to v koncovke nešlo. Čo nevyšlo jemu vyšlo Jojovi, keď dosledoval odrazenú Bonďovu strelu a "upratal ju" do bránky - 2:0. Tento gól nás trošku upokojil, ale robii sme stále dosť chýb a súpera sme púšťali do zakončenia. Aj na našej strane šance boli, ale pred bránou nám chýbal väčší dôraz a Andy triafal spoluhráčov pred bránou. Fero pochytal všetky súperove strely a tak sme šli do poslednej tretiny relatívne spokojnejší.

 

V tretej tretine sme opäť hrali o kúsok lepšie,aj keď nebolo to ono. Andy vyzval Lukáša niekoľkokrát k skórovaniu, avšak dnes to Lukymu proste nešlo. Ako sa premieňajú šance mu ukáza Miki, ktorý peknou krížnou strelou zvýšil na 3:0, keď ho pred tým výbornou prihrávkou našiel Laco. V závere sme mali ešte ďalšie šance, Andymu chýbal dôraz pred bránou a jeho strela skončila iba na žrďke. Keďže hráč zápasu Fero úplne vymazal súperových strelcov, stav sa už nemenil a získai sme 3 body, ktoré sa však vôbec nerodili ľahko. 

vylúčený: 0:1 na 2 min.

presilovky a oslabenia: 0:0

zostava: Fero - Jojo, Bonďo, Dušan, Zomber - Marek, Miki, Andy, Lukáš, Laco, Alan