Choď na obsah Choď na menu
 


recaadedinka

  V Senci Sobota 21.4.2012 o 14,00

 

Réca Devils - Predators Nová Dedinka

8:1 (2:0, 5:0, 1:1)

góly: Androvič 3, Ravasz 2, Kurtin Lukáš 2, Kastl

nahrávky: Répasi 3, Ravasz 2, Kurtin Lukáš 2, Metzner 2, Špoták

vylúčený: Fábry Peter 10, Fábry Pavol 4, Kastl 2, Metzner 2

 

report: V peknom slnečnom počasí nás čakal zápas v ktorom si nikto nepripúšťal nić iné ako víťazstvo. Od úvodného buly sme sa pustili do súpera a hneď v druhom striedaní sme otvorili skóre keď Lukáš skvele našiel pred bránou Andyho a ten do poloodkrytej bránky otvoril skóre - 1:0. V tejto časti sa však hralo dosť vlažne. Potom prišlo trošku prísne vylúčenie Marka za vyhodenie loptičky a začali sa pre nás krušné chvíľky, bránili sme však výborne nepustili sme súpera do šancí a ubránili sme výsledok. žiaľ minútu po návrate Marka si pomohol ´´háčikom´´ Jojo, čo pozorný rozhodca odmenil ďalším dvojminútoým trestom na našej strane. Opäť sme sa dobre bránili, avšak z jednej z ojedinelých striel obtrela brvno našej brány. Stav sa vśak nemenil. Zmena však prišla v 11. minúte Jojo vystrelil, Andy sa zmocnil loptičky za bránou výborne našiel Lukáša a ten z prvej zavesil - 2:0. Do konca tretiny sa stav nemenil a tak sme yhrali túto časť 2:0.

 

Na úvodné buly nastúpil 2. útok, v druhej miúte Andy zobral loptičku prešmykol sa pomedzi dvoch útočníkov keď mu výborne odtiahol jedného z nich Jojo, obranca kryl Lukyho pred bránou a tak Andy pekným blafákom zvýšil - 3:0. Spestrenie duelu prišlo keď Palo fauloval protihráča za ćo dostal 2 minúty, súper zhodil rukavice za čo dostal od rozhodcu panenku, tú však dostal v tejto situácií aj Boris ktor´povedal čo si o tom myslí. A tak sme hrali v oslabení, avšak bez väčších problémov sme súpera održali na dištanc. v 9.min. druhej tretiny zo zadu nešetrne narazili Fera a dostali sme šancu hrať presilovú hru. Najprv Marek nastrelil žrďku, ale potom našiel Fera a ten vyhnal pavúka z pravej šibenice - 4:0. O minútu rozohral rýchlu akciu Lukáš našiel Andyho a ten v situácií 2 na 1 posunul Markovi ktorý pomedzi noh brankára zvýšil - 5:0. Pokraćovali sme vo výbornom výkone a v 14. minúte napriahol Jojo jeho delovku tečoval za chrbát bezmocného brankára Fero - 6:0. Aby toho nebolo málo po dobrom atakovaní Andyho našiel obranca Lukho a ten si vypapal brankára a krásnym gólom zvýšil 12. sekúnd pred záverom tretiny - 7:0.

 

Do poslednej tretiny sme nastúpili s vedomím náskoku a už sme v podstate dohrávali. V 4. minúte záverečnej tretiny sa dočkal aj súper keď po nie úplne dôraznej hre vzadu dorazili Borisom vyrazenú strelu - 7:1.  V 7. minúte sa zrodila ďalšia pekná akcia keď Marek našiel Fera a ten krásnou strelou zvýšil na 8:1. Do konca zápasu už viac gólov nepadlo aj keď pár šancí bolo na oboch stranách. V závere ešte vypol hráč súpera keď Andyho poslal kroščekom súperov obranca na vlastného brankára z čoho vyplynula strkanica Pala so súperovým hráčom. Avšak druhú dnešnú presilovku sme nevyužili. Napriek tomu sme Dedinku deklasovali  pomere 8:1, súpera sme prvé dve tretiny k ničomu poriadnemu nepustili a zaslúžene sme vyhrali. V budúcom kole nás čaká experiment s Orlamy v nedeľu v Modre... Tak poďme Réca!!!  

 

zostava: Boris - Špoty, Palo, Jojo, Marko - Fero, Marek, Andy, Luky, Jackson, Bubo, Duško