Choď na obsah Choď na menu
 


26. 3. 2011

Marekova paráda a vydretá výhra...

 

Počasie bolo na hokejbal ideálne a  tak sa súboj mohol odohrať...

Do zápasu sme šli s cieľom vyhrať, avšak úvod bol vlažný. Napriek miernej prevahe sme nedokázali na súpera nič extra vymyslieť a keď sme niečo vymysleli nevedeli sme si rady s koncovkou. Súper hral od zadu, do tela čo nám sposobovalo problémy. Taktiež šli do brejkov a v závere prvej tretiny nám uštedrili lekciu z dorazu keď pred ránou vybojovanú loptičku poslal za chrbát Borisa - 0:1. Nevedeli sme sa rozbehnúť a tak na šťastie prišla prestávka.

 

Avšak aj po prestávke sme pokračovali v nevýraznom výkone a súper hneď po úvodnom buly nastrelil žrďku. Najma prvý útok sa nechal pri prvých dvoch striedaniech zatlačiť. Taktiež sa v tejto fáze prezentoval Tomáš ktorý vypálil nádejnú ranu, žial nepochopiteľne na vlastnú bránku, našťastie Boris kľačal tam kde mal... Vtedy však prišiel Mirekov moment, ktorý svoj hnev použil tak ako sa má - vybojoval loptičku a zavesil do šibenice - 1:1. Už o chvíľu sme sa tešili opať, keď Andy nahodil Marekovi do rohu ten zabojoval a strelil svoj prvý gól popod brankára - 2:1. V závere druhej tretiny sme dostali šancu na presilovú hru, avšak súper po buly obišiel Mireka aj Joja a vymietol ľavý horný roh Borisovej brány - 2:2.

 

Od úvodu tretej tretiny sme začali hrať iný hokejbal, asi vyhrala túžba po víťaztve... Marek s Andym šli na obrancu súpera, Marek ´nacentroval´ Andymu tan mu sklepol nazad a Marek nezadržteľne skóroval 3:2. O chvíľu sme dostali šancu hrať presilovku, Andy dostal prihrávu na modrú a pomedzi nohy brankára upravil na 4:2. Zostávalo 5min. do onca, povedali sme si že už to nepustíme z rúk, avšak súperovi stačilo 30 sekúnd, nastrelením spoza brány sme dostali gól a opať to bolo len o gól - 4:3. Našťastie sme zabojovali Fero našiel Mareka a ten strelou k ľavej žŕďke skompletizoval svoj hattrik - 5:3. V závere ešte dosta Marek nešťastne do tváre a s krvavou tvárou odišiel z pľacu. Nič ďalšie doležité sa nestalo a tak sme si vybojovali 3 body....