Choď na obsah Choď na menu
 


10. 10. 2011

Sobota o 9.00 v Senci

 

07 Bernolákovo - Réca Devils 3:6 (0:1,1:1,2:4)

 

Počasie nad očakávenie vyšlo príjemné hokejbalové. Od úvodu sme sa pustili do súpera a drvili sme ho, avšak stará bolesť zakončenie. Taktiež presilovky sme nehrali zle a le nie a nie dať gól, Andy nastrelil žrďku. Avšak takmer zahrmelo na druhej strane keď Andy zle nahral a osamotený hráč Bernolákova už žakončoval do prázdnej bráne kde však Andy svoju chybu napravil a tak sa na šťastie stav nemenil. V druhej presilovej hre však Feri našiel pred bránou Mireka a ten s prehľadom zavesil - 1:0. Mali sme obrovskú prevahu avšak nie a nie dať gól. Do prestávky sa stav nemenil a tak sme šli do prestávky s jednogólovým náskokom.

 

V druhej tretine sme pokračovali v dobíjaní súperovej bránky no bezúspešne. Tretí útok si vytvoril obrovský tlak, Bubo mal na hokejke dva góly a svojou dravosťou brnkal na nervy súperovy, ktorý však z protiútoku z nenazdajky vyrovnal, čo bolo veľmi kruté vyústenie hry - 1:1. Avšak pokračovali sme vo výbornom výkone, súper si v mnohých prípadoch pomáhal faulami, vďaka čomu sme sa dostali k ďalšej presilovke. Hrali sme ju solídne Andy najprv opečiatkoval žrďku avšak po skvelom Pokyho zaseknutí už konečne trafil tam kam mal - 2:1. Pokračovali sme v tlaku, súper sa v podstate vôbec nedostávaldo šancí. Tlak vrcholil avšak Feri pokračoval v koncerte žrdiek, keď dokonca dva krát za striedanie poznačil konštrukciu bránky a aj preto sa stav v druhej tretine nemenil a šli sme iba s jednogólovým náskokom do záverečnej tretiny.

 

Tretia tretina sa začala podľa predstáv. Feri sa pozrel na brankára, ktorý chcel ísť po prihrávke a z uhlu mu zavesil peknú šibenicu - 3:1. Hneď v ďalšom striedaní Andy zabojoval za bránkou našiel pred bránou Lukyho ktorý z prvej nedal brankárovi šancu - 4:1. AVšak opäť sme neboli vzadu därazný a súper znížil - 2:4. Pri signalizovanom vylúčení, sme dlho hrali 5 na 4, Andy výborne vystrelil, ako inak do žrďky a tak sme si presilovku zahrali. Andy našiel v uličke Feriho ktorý na vlas skopíroval svoj prvý gól, avšak z opačného uhlu do opačnej šibenice - 5:2. Mysleli sme však zbytočne na útok a súper opäť trestal a znížil na rozdiel dvoch gólov 3:5. S prehľadom sme potom kontrolovali zápas a hráč ktorý súpera načal - Mirek, ho aj dorazil po peknej individuálnej akcii, keď dal pavúkovi v ľavej šibenici zbohom a dal krásnu bodku za zápasom 3:6. S výsledkom po predvedenej hre som až pomaly nespokojný, nakoľko sme súpera prestrielali, nastrelili sme 5 žrdiek, ale podstatné sú tri body a dobrý výkon, ktorý je prísľubom do ďalších kôl... Takže GO RECA GO :o)

 

zostava: Peťo Fábry - Jano Pokorný, Jozef Metzner, Miro Hrazdira, Pavol Fábry - Fero Androvič, Marek Répasi, Andy Ravasz, Lukáš Kurtin, Miki Voros, Matej Bubák