Choď na obsah Choď na menu
 


Dedinka-reca2012

30. 9. 2012

1.KOLO V NEDEĽU o 10:45 v Modre:

Réca Devils - Predators Nová Dedinka

5:4 (2:1,1:0,2:3)

góly: Kurtin Lukáš 2, Ravasz, Voros, Repasi

prihrávky: Ravasz 3, Kurtin Lukáš, Metzner, Bubák, Hrazdira

vylúčený: Lukáš Kurtin 6, Susko 4, Metzner 4, Androvič 2

vylúčený: 8:7 na 2 minúty

presilovky: 1:2

osabenia: 0:0

 

V peknom hokejbalovom počasí sme sa zišli v plnej sile (ktorá nám ostala). Úvod bol ako z veľkej knihy, žiaľ pre súpera keď nahodenú loptičku Bonďo omylom kopol pomedzi Ferove betóny do siete - 0:1. Úvod bol rozháraný, ale postupne sme si vypracovali miernu prevahu, avšak naše pokusy končili na súperovom brankárovi. Neuznaný gól bol aj po Lukášovom hraní nohou,, aj keď úmysel v tom asi nebol. V 10. minúte sme sa dočkali keď Lukáš z rohu poslal loptičku Andy si ju prikryl, pretiahol sa popri súperovi a vymietol šibenicu - 1:1. Pokračovali sme v dobrej hre a dočkali sme sa 30 sekúnd pred sirénou po peknej akcii na jeden dotyk Miki umiestnil svoju strelu pekne k tyčke a nedal brankárovi žiadnu šancu - 2:1. Po úvodnej tretine sme teda viedli o gól.

 

V druhej tretine sa začalo vylučovať súper nám daroval v slede 4 presilovku. V druhej z nich Andy posunul Bobovi te s poza brány nahodil pred bránku a v spleti hokejok a brankárovej lapačky bol najrýchlejší Lukáš a zvýšil náš náskok - 3:1. Po druhom góle sme však paradoxne začali byť vylučovaný my, keď boli postupne vylúčený Bonďo na 2+2, po dve minúty dostali aj Lukáš a Jojo. V druhej tretine sme mali veľa šancí, v oslabení Marek skvele našiel Mireka, ktorý pomedzi nohy brankára mieril pekne, žial lopta tesne minula bránu, o chvíľu aktívny Mirek nastrelil spojnicu brvna a žŕďky a ani Andy nezakončil svoje sólo cez celé ihrisko gólom, keď nedotiahol blafák. A tak sme po druhej tretine viedli ´´iba´´ o dva góly.

 

V úvode tretej tretiny keď bol na trestnej lavici Jojo súper znenazdajky udrel strela ktorá šla úplne mimo brány trafila súpera do chrbta a skočila v našej sieti. - 3:2. Našťastie už o dve minúty našiel pred bránou Andy Lukáša a ten na dva krát skóroval druhý krát stretnutí. - 4:2. Žiaľ pokračovali sme v nedisciplinovanej hre a opäť v oslabení sme dostali po peknej akcii gól na 4:3 a potom po zamotaní sa súpera a jeho strele bolo vyrovnané - 4:4.. Veľa oslabení nás stálo veľa síl. Preto bolo pre nás vykúpením keď hre 3 na 3 potiahol Andy cez dvoch hráčov, vysunul Mireka ten v prečíslení 2 na 1 skele načasoval Marekovi a náš kapitán nezaváhal - 5:4. Žiaľ v čase 13:12 poslednej tretiny opäť Lukáš fauloval a bolo jasné že budeme prežívať krušné chvíľe, avšak hrali sme dobre 10 sekúnd pred koncom Mirek nastrelil opäť žrďku do už opustenej bránky, ale nič to nemenilo na tom že sme si v úvodnom zápase pripísali podľa mňa zaslúžené prvé 3 body.

 

zostava: Fero - Mirek, Jojo, Bonďo, Dušan ml., Andrej - Marek, Miki, Andy, Lukáš, Laco, Alan, Bubo