Choď na obsah Choď na menu
 


4. 4. 2011

V krásnom až skoro letnom počasí sme nastúpili proti menovcovi z Bratislavy. Nakoľko Marek bol v robote a Fero zranený čakal Nás o to Ťažší zápas.

 

Od prvej minúty sme hrali dobre, zo zabezpečenej obrany. Súper sa len ťažko presadzoval. Mali sme niekoľko streleckých pokusov ale hralo sa bez väčších šancí, až kým Poky nezastavil útok súper vystrelil z polovice ihriska brankár vystrelil a Paľo stál tam kde majú stáť útočníci a otvoril skóre zápasu 1:0. Pokračovali sme v dobrej hre, avšak prišla snáď jediná chybička v prvom dejstve keď sme nepokryli súperovho obrancu a ten bombou od modrej prestrelil Borisa. A tak sme do prestávky šli zmierlivo 1:1.

 

V druhom dejstve sme pokračovali v poctivom výkone, žiaľ po chybičke v obrane keď sme pred bránou nepokryli Móriho a ten prestrelil Borisa 1:2. Pokračovali sme, bojovali čoho výsledkom boli šance, Mirek po peknej individuálnej akcii strelil žrďku a Andy nedokázal premeniť nariadené trestné strieľanie keď neprehodil už ležiaceho brankára. V druhej tretine sme napokon nedokázali streliť gól. A tak sme do záverečnej tretiny šli s mankom.

 

V úvode však Poky prešiel celé ihrisko a pomedzi nohy brankára nezadržateľne skóroval 2:2. Súper evidentne v teple strácal sily, mal som pocit že vládzeme viac preto škoda že sme pred bránou nepokryli Jesa ktorý nám v priebehu pár minút strelil ďalšie dva góly a dovŕšil hattrick – 2:4. V závere sme sa nevzdávali Andy z uhlu hľadal faulovaného Pokyho, ale nevylučovalo sa nekoľko obranca Petržalčanov kopol loptičku do vlastnej brány – 3:4. Žiaľ keď sme sa nadychovali k náporu prišilo zbytočné a podľa môjho názoru prísne vylúčenie Joja, ktoré súper potrestal strelou na 3:5. Do konca stretnutia sa už stav nemenil.