Choď na obsah Choď na menu
 


23. 10. 2011

 Nedeľu o 12.30 v Senci 

Devils Petržalka - Réca Devils 

 

Počasie zodpovedalo ročnému obdobiu, sychravé - nepríjemné. Avšak od úvodného buly vyzeralo že vyhovuje skôr Našej bojovnej ako súperovej technickej hre. Mali sme niekoľko streleckých pokusov a súpera sme dobre pokrývali čím sme mu neumožnili tlačiť sa do koncovky. V polovici prvej tretiny Andy zachytil rozohrávku posunul Ferovi, ten z prvej na Lukáša a ten z prvej prepasíroval loptičku do bránky - 1:0. V prvej tretine sme boli jednoznačne aktívnejší. O chvíľu sme sa dostali do presilovky a keď si Poky s Ferom vymenili loptičku tak druhý menovaný strelil svoj tipycký gól z uhlu pomedzi betóny súperovho brankára -2:0. do prestávky ďalši gól nepadol a tak sme šli s výborným výsledkom do prvej prestávky.

 

Druhú tretinu sme začali trošku vlažne. Žiaľ napriek presilovke sme neuspeli a v súboji 2 na 2 boli úspešnejší Petržalčania Móri, Šurek keď druhý menovaný znížil po peknej akcii - 2:1. Avšak ešte v tejto presilovke Feri zahasil závar súpera nahodil Andymu, ten v Súboji 2 na 1 hodil žabičku Marekovi a ten zvýšil...  - 3:1. Avšak Marek sa tak veľmi tešil že inkasoval 10min. osobný trest. Aj tak sme hrali dobre, žiaľ prišla opäť chyba v obrane, keď Andy si pýtal na strede, Pokyho nevydarenú strelu zachytil súper a z prvej prekonal Borisa - 3:2. V tejto časti už viac gólov nepadlo, škoda chýb v obrane mohlo to byť aj veselšie.

 

Záverečnú tretinu už aj rozhodcovia pustili, viac tvrdých zákrokov, pri ktorých dostal asi najviac Jojo. Nechali sme sa nie len znechutiť, najmä sme dostali vyrovnávajúci gól - 3:3. O chvíľu sme mali opäť výhodu presilovej hry a všadebol Poky prestrelil všetko čo mal v ceste 4:3. Hra vyzerala dobre najma keď sme sa dostali k ďalšej presilovej hre, veľa sme strieľali, no žiaľ padlo na opačnej strane keď Lukáš zle prihral, kerďo posunul Šurekovi a ten druhým gólom a opäť v oslabení vyrovnal. O chvíľu Marek vyrobil útočný faul a keď v oslabení Andy vyhodil loptičku netakticky za mantinel bola z toho dlhá 4 min. presilovka. Takmer celú ju odohral Paľo s Pokym, výborne bránili a nedovolili súperovi skórovať. Naopak Andy naskočil na ihrisko a šiel s Marekom na obrancu, žiaľ tentoraz mu prihrávka nevyšla a tak len takticky podržal. Zostávalo 30 sekúnd, mali sme to dohrať na nájazdy, žiaľ prehrali sme buly, neobsadili sme hráčov a tak po bleskovej prihrávke do predu v súboji dvaja na jedného sme dostali krutý gól 21 sekúnd pred koncom na 5:4. Potom už neostali najmä psychycké sili a tak sme prehrali po dobrom výkone druhý duel v rade...

 

Dnešná prehra je veľmi krutá, ale musíme sa z nej poučiť. Zápas sme si prehrali sami, myslím že sme boli lepší a zaslúžili sme si vyhrať. Žiaľ keď vyrobíme toľko hrubých chýb a navyše si necháme streliť dva góly v oslabení... momentálne Nás čaká voľný víkend, treba vyvetrať hlavy, nakoľko s Leadersom to už bude pomaly o existenciu, nakoľko zo štyroch stretnutí sme síce až na jednu tretinu s Playboymi nehrali zle ale tri body sú pramálo.... Hlavy hore a ideme!!!!

 

zostava: Peťo Fábry - Jano Pokorný, Jozef Metzner, Pavol Fábry, Fero Androvič - Marek Répasi, Lukáš Kurtin, Andy Ravasz, Miki Voros, Rudo Ondrus