Choď na obsah Choď na menu
 


16. 10. 2010

Opať 3 body z Modry...

 

Od úvodu sme sa pustili do súpera, Marek mal pár dobrých momentov, avšak neprelstil brankára v úvodných šanciach hneď pri prvom striedaní... Nasledovala 2há formácia, Andy zachytil rozohrávku súpera, dostal dostatok času a pomedzi nohy obrancu nedal brankárovi šancu - 1:0. Mali sme solídny pohyb a niekoľko dobrých streleckých pokusov, ktoré ale brankár Lužnej bezpečne kryl... Avšak Dunajská Lužná sa dostala spať do hry, keď Poky nešťastne tečoval loptičku a tá sa dokotúľala za bránkovú čiaru pomezdi Borisove betóny - 1:1. Ale odpovedali sme takmer okamžite po akcii Mareka s Andym keď si nie veľmi rozumeli, ale Andy zabojoval v rohu a vymietol pavučinu - 2:1. Do konca tretiny sa už stav nezmenil,napriek niekoľkým dobrým šanciam na oboch stranách. 1.tretina 2:1 !

 

V úvode druhej tretiny sme opať nedorazne bránili, keď Poky s Tomášom nedokázali obrať obrancu Lužnej o loptičku ten ju dostal až pred Našu bránu, kde ju bejzbolovo zakončil jeden z hráčov Lužnej pomedzi nohy Borisa - 2:2. Avšak mi sme chceli, bojovali sme a v presilovej hre sme roztočili kolotoč, hráči Lužnej sa síce oslobodili, ale Andy vysunul Laca, ten predĺžil do rohu ihriska na Fera a ten prekvapil brankára keď mu spoza brány zavesil príklepom 3tí kliniec... 3:2 Hra sa potom prelievala z jednej strany na druhú, až do Našej ďalšej presilovky, ktorú sme opať zahrali dobre, Marek žabkou spoza brány našiel Andyho, ktorý zo vzduchu loptičku upratal do rohu bránky a lietali šiltovky :o) - 4:2. Okamžite po buly získal Jackson loptičku a rutinérsky zavesil pomedzi nohy brankára... 5:2, čím súpera položil na lopatky... Po tomto momente sa už viac menej dohrávalo, dávali sme si pozor vzadu a mali sme ďalšie šance, ale do prestávky sa už stav nezmenil... po 2.tretine 5:2 !

 

V poslednej tretine sme mali ďalšiu presilovú hru, napriek vcelku dobrému zahraniu sme sa k zvýšeniu nedostali. Taktiež Marek sa snažil drel, ale dnes mu nebolo súdené skórovať a napriek jeho streleckej aktivite mu to tam dnes nepadlo... Tak keď Poky vysunul Tomáša, ten si narazil s Andym a svoj brejk zakončil s prehľadom starého mazáka, uzavrel skóre - 6:2. Do konca zápasu sme si vypracovali dosť šancí na zvýšenie, ale nedokázali sme pridať ďalšie góly a tak sme aj v druhom strtnutí strelili šesť gólv a vyhrali sme tentoraz 6:2 !