Choď na obsah Choď na menu
 


15. 11. 2011

Leaders Senec - Réca Devils

3:6 (0:1, 2:3, 1:2) 

nedeľa 13.11.2011 v Modre

Počasie Nám opäť prialo a tak sme sa mohli na plno venovať zápasu. Od úvodu sme začali aktívne smerom do predu a hneď v úvode si mohol strelecký účet otvoriť Robo, ktorý mal sľubné šance, avšak nedokázal sa v tejto fáze presadiť. V siedmej minúte šiel na trestnú lavicu hráč Leadersu. Na modrej si niekoľkokrát vymenil loptičku Poky s Andym a druhý menovaný strelou do šibenice otvoril skóre - 1:0. Výborne clonil brankárovi Fero. V ďalšom priebehu sme neustále tlačili na súpera no nevedeli sme prekonať skvelého brankára súpera. Súper sa takmer k ničomu nedostal, avšak pred koncom tretiny prišlo prísne vylúčenie Joja na 2+10min. V tejto časti sa však stav nemenil a tak sme šli do prestávky s najtesnejším rozdielom.

 

V úvode druhej tretiny pokračoval presilovka súpera a v čase 0:23 sa podarilo súperovi vyrovnať keď, Borisom vyrazenú streľu dorazil zo vzduchu hráč súpera - 1:1. Tento moment nás dostal trošku do útlmu, nedarilo sa nám veľmi niečo vymyslieť, avšak potom Fero dal Pokymu na modru, ten posunul na Benglyho a ten prestrelil všetko čo mu stálo v ceste - 2:1. o štyri minúty pri signalizovanom vylúčení sa Marek dostal do zakončenia a rutinérsky zvýšil náskok -3:1. Avšak opäť prišlo vylúčenie, keď Poky o roh mantinelu vyhodil loptičku, žial kontakt s mantinelom videli všetci okrem rozhodcu a tak súper dostal darovanú presilovku. Šancou nepohrdol a strelou od modrej znížil na rozdiel gólu. Avšak v poslednej minúte sme zamákli, Andy dal Robovi za bránku, ten perfektne našiel Mireka a Mirek ukázal svoj kumšt keď pekne kŕižnou strelou zvýšil na 4:2. Ostali dve sekundy do konca tretiny a tak sa už stav nemenil v tejto časti.

 

V záverečnej tretine sme nezačali dobre keď Luky hneď v úvodnej minúte vyrobil útočný faul. Súperovi sme nedovolili skórovať naopak, Luky z trestnej lavice nabehol pred bránku a Poky zásobovač gólových prihrávok ho skvele našiel pred bránou a Luky pomedzi betóny zvýšil. - 5:2. Potom však v krátkom slede boli vylúčený Jojo a Marek, prvú presilovku sme ustáli, ale žial hneď v úvode Marekovho trestu sme opäť inkasovali nešťastne, keď Boris síce dobre zasiahol proti strele, tá ho však žial preskočila a doskackala za bránkovú čiaru - 5:3. V závere po faule súpera sme už len kontrolovali hru, ale keď Leaders zaútočil v trojici, Jojo zabojoval za vlastnou bránou, Andy posunul na nováčika v Récanskom drese Roba a ten krásne vypapal brankára súpera a strelil gól, ktorý si za predvedený výkon isto zaslúžil. - 6:3. Viac gólov už nepadlo a tak sme Leaders porazili 6:3.

 

vylúčený: 8:9 na 2 min. + Metzner 10min.

presilovky 3:3

oslabenia 0:0