Choď na obsah Choď na menu
 


13. 3. 2011

RÉCA DEVILS - ORLY MODRA

 Krásne jarné počasie hokejbalu prialo... Od úvodného buly sme na súpera vybehli. Boli sme aktívny, behali sme vytvárali si strelecké príležitosti, ktoré však končili na výborne chytajúcom brankárovi. Súper sa v úvode prevažne len bránil. Prišlo však vylúčenie Pokyho za vyhodenú loptičku a Boris pri šanci Orlov čaroval, keď vystrúhal parádny semafór, ktorým nedovolil súperovi skórovať a tak sa stav nemenil. Po oslabení sme pokračovali v snahe, ktorá však  končila na výbornom brankárovi. V úvodnej tretine sme gól nevideli...

 

Do druhej tretiny sme vstúpili opať aktívne no nevedeli sme prekonať súperovho brankára. A tak prišla silná súperova dvojminútovka v ktorej skórovali hneď dvakrát a tak bolo razom 0:2. Nenechali sme sa rozhodiť a prvý útok sa postaral o zníženie, keď Fero krásnou prihrávkou našiel Mareka, ktorý zavesil pod brvno 1:2. O chvíľu bolo vyrovnané keď Marek vrátil Ferovi požičané a Fero vyrovnal 2:2. V závere prišlo prísne vylúčenie Paľa a keď sa už zdalo, že ustojíme túto tretinu tak prišla strela Orlov od Modrej a 7 sekúnd pred koncom tejto časti šli Orly opať do vedenie 2:3.

 

Do záverečnej tretiny sme vstúpili aktívne, častou streľbou sme zamestnávali brankára, ktorý si vybral aj slabšiu chvíľku, keď ho Bengly prekvapil strelou z 3/4 ihriska - 3:3. O chvíľu sme sa opať dostali do oslabovky, avšak Marek získal loptičku obhodil si obrancu a zoči voči brankárovi uspel keď si brankárovho súpera krásne vychutnal - 4:3. Súper však o chvíľu odpovedal a strelou vyrovnal na 4:4. 5minút pred koncom sme sa nevzdávali, bojovali sme, dostali sme šancu na presilovú hru v ktorej sme súpera zaklincovali k bráne avšak trápili sme sa s koncovkou a presilovku sme nevyužili, avšak v rozhodenej obrane sme sa tesne po skončení súperovho trestu predsa dočkali, keď Andy síce ani na trikrát brankára neprekonal, ale spoza brány hodil loptičku pred bránku a všade bol Marek skompletizoval hattrik - 5:4. Zostávali dve minúty, v ktorých sme však už súpera k ničomu nepustili, naopak pri súperovej powerplay Andy uzavrel skóre na 6:4.