Choď na obsah Choď na menu
 


11. 10. 2010

Nedeľný obed... 1:6...

 

Veľmi ťažko sa mi hodnotí dnešný výkon, nakoľko Náš výkon, vlastne ani žiadny nebol...

 

V úvodnej tretine sme boli ešte asi na obede a od priemerného Pezinka sme si nechali streliť 5 gólov... Nebolo to žiadne umenie, Pezinok otvoril skóre dokonca v oslabení a mi sme sa nevedeli spamatať a dostávali sme jeden gól po druhom. Nedoraz s akým sme hrali v obrane je zarážajúci a s takou hrou akú sme predviedli v prvej tretine by sme neuspeli ani proti hokejbalovému výberu z Trinidad&Tobago, prvá tretina 0:5.

 

Pred druhou tretinou sme si povedali, že so zápasom niečo urobíme a nebudeme chybyť... Avšak hneď v úvode sme dostali gól na hrozných 0:6. Hra ktorá nasledovala sa dá nazvať len slabým odvarom, lebo hra nemala vobec šmrnc, náboj, myšlienku, hra bola podpriemerná... Skrátka nič sa nedialo a nič ani neudialo a tak po druhej tretine svietilo hrozivých 0:6.

 

V tretej tretine to už bola fraška najma zo strany rozhodcov, ktorý sa asi prisposobili slabej hre na oboch stranách. Vyvrcholením bol zákrok ´primitíva´ ktorý mňa osobne zložil úderom zo zadu do hlavy a po zápase poznamenal vraj, že ak na to nemám mám hrať kriket (alebo niečo podobné)... Na to ma napadá len jedno... Ak niekto na to má nech to ukáže ak tak v hre telo na telo a nie ako primitív zo zadu do hlavy... Asi tak... Jeden z ´výrokov´ rozhodcov Nás nakopol aspoň k čestnému gólu ktorým sme uzavreli na 1:6.

 

Takto sa zápasy nehrajú nech sa každý zamyslí nad tým koľko tomu v dnešnom dueli dal... Ja sám so sebou nie som vobec spokojný a myslím že dnes nebol hráč ktorý by so sebou spokojný byť mohol! Snáď sa z tohoto zápasu poučíme a v Modre opať ukážeme tú Našu lepšiu tvár...