Choď na obsah Choď na menu
 


play2-reca2

16. 2. 2012

report: Zápas sa hral v peknom slnečnom aj keď mierne mrazivom počasí. Od úvodného buly sme sa pustili do súpera a niekoľkokrát sme ohrozili súperovho brankára. Žiaľ pre Nás súperov brankár mal dnes svoj deň a pochytal veľa dobrýych striel a tak sme napriek prevahe, šli do prestávky za stavu 0:0.

 

Úvod druhej tretiny sa niesol v duchu presilovej hry avšak so strelou Andyho si brankár poradil a neuspeli ani pred bránkou aktívny Feri s Marekom. Čo sa nám nepodarilo v presilovke podarilo sa Lukášovi, ktorého vysunul Poky, poradil si s obrancom a jeho prihrávku na Andyho si jeden z obrancov stečoval do vlastnej brány a tak sme sa zaslúžene ujali vedenia- 1:0. Naše vedenie však netrvalo ani tri minúty, v útočnom pásme sme prehrali buly, Andy s Lukym nestihli pokryť hráča a Playboyi využili prečíslenie 3 na 2 keď so šťastím dopravili puk do Borisovej brány. Tento moment nás znervóznil a o štyri minúty už boo jedna dva keď jeden zo súperov vyšiel spoza brány a strelou k bližšej žrďke skóroval. O minúto už bolo 1:3, keď súper opäť využil dieru v obrane. Na šťastie Feri sa správne nahneval a už o 13 sekúnd bolo 2:3, keď po peknej individuálnej akcii strelou k bližšej žrďke znížil. V poslednej minúte tejto časti sme sa dostali do presilovky, ale namiesto vyrovnania prišiel ďalší klinec do našej rakvy, keď po buly nik nepokryl strilajuceho supera a ten peknou strelou k žrďke zvýšil - 2:4. V tejto časti sa už potom nestihlo udiať nič a tak nám ostávala posledná časť.

 

Žiaľ do poslednej tretiny sme nastúpili ako by sa so zápasom nedalo nič urobiť a rozhodujúci úder sme dostli v oslabení po veľmi prísnom vylúčení Ruda. Súpera sme nepustili minútu a pol k strele, žiaľ z prvej strely v tejto presilovke bol gól a tak bolo 2:5. O ďalšie štyri minúty sme lovili loptičku opäť zo siete, keď súper zvýšil na nepekných 2:6 z nášho pohľadu. Potom už viac pútaly nešportové prejavy na oboch stranách, ako aj výmena názorov medzi Janom (Tarnaiom) a Našou Jankou. Keď v závere Andy nedokázal s poza brány prekabátiť súperovho brankára a ani nikto ostatný, smutný výsledok bol realitou. Opäť sme nezvládli vyrovnaný duel a prehrali sme rozdielom triedy. S dvomi gólmi sa nevyhráva, navyše v obrane to tiež nebolo bohvie čo, robíme chyby ktoré súper trestá.