Choď na obsah Choď na menu
 


21. 3. 2011

Na zajace sme tentoraz nemali...

 

Odhodlanie, chuť a snaha ostala v šatni pred zápasom a tak sme do zápasu vstúpili vlažne, súper hral dobre v priestore, zajace sa na ihrisku videli a Gašparík o ktorom sme vedeli že je najnebezpečnejší hráč súpera nám v úvodnej tretine strelil čistý hattrik a tak sme šli do prestávky za stavu 0:3. V prvej tretine niet čo hodnotiť, až na Pokyho žrďku v úvode tretiny...

 

V druhej tretine sme žiaľ pokračovali v mizernom výkone, aj keď snahu už sem tam bolo badať narážali sme na pozorne brániaceho súpera. V oslabení sme dostali gól na 0:4 a keď Gašparík stralil gól na 0:5, vyzeralo to už hrozivo. Potom však Jojo strelou vyhuslil brankára a zaznamenal prvý úspech. Avšak súper pokračoval vo svojej hre a svoju prevahu korunoval gólom na 1:6.

 

Celý tím nič nehral a boli sme na uterák... Avšak povedali sme si že si nechceme urobiť hanbu a čo je doležité začali sme hrať. Spoza bránky Marek nhodil pred bránku a fero basebalovým švihom zavesil pod brvno - 2:6. O chvíľu Poky našiel pred bránkou Maeka ktorý skorigoval na 3:6. Keď Poky potom našiel Andyho ktorý strelou do pravého kúta znížil na 4:6, vyzeralo to pomaly sľubne. Avšak ani v presilovke a ani v ďalšom priebehu sme nedokázali streliť viac gólou a tak sme dosiahli iba prehru o dva góly. Vzhľadom na mizériu v úvodných dvoch tretinách bola tentoraz naša prehra zaslúžená.