Choď na obsah Choď na menu
 


4. 10. 2011

Zbabraná tretina a debakel na úvod

 

Privítalo Nás v Modre krásne slnečné, možno až trošku priteplé počasie. Od úvodu aj keď značne oslabený bez Mareka, Mirca, či Benglyho, ale odhodlaný pobiť sa o dobrý výsledok. V prvej tretine sa hralo hore dole, pokusov bolo na oboch stranách dosť avšak mi sme boli veľmi nepresný, naopak súper mal výborné kontry. V úvodnej časti sme nevyužili ani dve ponúknuté presilovky a tak prišiel trest keď pri akcii 2 na 2 doplnil obranca a keďže Náš útočník nestihol reagovať tak povýbornej prihrávke vsietil do odkrytej bránky úvodný gól - 0:1. Makali sme snažili sme sa ale nešlo to a do kabín sme šli s jednogólovým mankom.

 

Do druhej tretiny sme vstúpili podobne ako do prvej, odhodlane, avšak dojem kazilo množstvo nepresností. Dostali sme ďalšiu výhodu presilovej hry, ktorú sme opäť nezahrali najlepšie avšak keď Playboy z trestnej lavice doplnil trojicu brániacich spoluhráčov Andy sa z rohu dravo natlačil a na dva krát vyrovnal - 1:1. Tento gól nám vlial nádej avšak dobré prihrávky pred bránku nedokázali pretaviť vo vedúci gól postupne Fero, Palo, Andy, ani Poky... A tak sa šlo po druhej tretine do kabín s príjemným stavom 1:1.

 

V tretej tretine nie je ani čo hodnotiť. Súper Nás rozložil 2 rýchlymi gólmi, dostal sa do pohody, podlo mu všetko na čo siahol, naopak mi by sme nedali gól aj keby sme strieľali ešte pol hodinu po zápase. Dva krát bol použitý aj videorozhodca - žiaľ dva góly v Náš neprospech boli uznané a tak nás súper v poslednej tretine deklasoval 0:6 a celkovo sme prehrali 1:7.