Choď na obsah Choď na menu
 


reac-leades2013

12. 1. 2013

SOBOTA 12.1.2013 o 10:45 v Modre

 

Reca Devils - Leaders Senec

2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

góly: Ravasz, Kurtin Lukáš

prihrávky: Metzner, Pisár

presilovky: 1:0

oslabenia: 0:0

report: Súboj v mraze sa začal z oboch strán opatrne, čakalo sa na chybu. Naša strelb však končila mimo bránky, jednoducho sme sa nezmestili strelami. Hostia taktiež končili na pozornom Ferovi a ani v presilovkách sa ani jeden z tímou nevedel presadiť tak prvá tretina skončila bez gólov.

 

Druhá začala tak ako prvá snažili sme sa nerobiť chyby a súper taktiež hral so zabezpečenej obrany. Trošku sme stuhli keď Jano neskôr spozoroval posunutú bránku a súper vsietil gól, avšak na šťastie chybu napravil a gól správne neuznal... Na oboch stranách boo niekoľko streleckých pokusov avśak bez gólového efektu. Šace mali Marek a Miki, ale zoči-voči súperomu brankárovi neuspeli. V závere tretiny si Marek dobre obhodil súpera, ten sa ho snažil zastaivť za cenu faulu, Marek všk pekne potiahol našie úplne volného Mikiho ten dobre namieril, ale brankár čaroval ľavým betónom. A tak v čase 14:28 sme dostali ýhodu presilovej hry. Na modrej si to rozohrali tradične Jojo s Andym, cez Lukáša sa vrátila loptička k Jojovi, ten tiesnený prehodil Andymu, ktorý trafil 7 sekúnd pred kocom nechytatelne do ľavého rohu - 1:0. Do konca tejto tretiny sa už nič nestihlo udiať.

 

V záverečnej tretine sa hral asi najkrajší hokejbal, nakoľko Leaders musel otvoriť hru. hralo sa hore dole, niekoľko šancí volalo po góle, Andy nevyužil samostatný únik keď nezdvihol loptičku po dobrom blafáku, šance mali Marek, niekoľko krát individuálne zakúril Lukáš. Súperovi evidentne dochádzai sili, ale naprik tomu z trmi vrmi nastrelili žrďku. Tri minúty pred koncom prišlo naše vylúčenie a bolo jasné že nás čaká ťažký záver. Prvý útok oslabovku s prehľadom uhral prvú minútu, avšak po prestriedaní nás súper zatlačil a strela súpera skončila našťastie na spojnici tyčiek. Ustáli sme teda aj toto osabenie, súper odvolal brankára, ale nedovolili sme im zakončiť a po veľa nezmyselných prihrákach vyhodil Lukáš, za súperovou bránkou zabojoval Piso, vybojoval loptičku pre Lukáša a ten ju so záverečným klaksónom upratal do bránky - 2:0.

 

A tak sme po výbornom kolektívnom výkone zdolali Leaders 2:0.

 

zostava: Fero - Jojo, Dušan, Andrej, Bonďo, Maroš - Marek, Piso, Andrej, Lukáš, Miki, Laco