Choď na obsah Choď na menu
 


5. 12. 2010

Rolu favorita sme potvrdili...

 

Kto sa dnes tešio na príjemné podmienky na hokejbal ostal sklamaný,keďže na teplomery svietilo -12°. Avšak hokejbal hrial od úvodu sme sa pustili do súper a hneď pri druhom striedaní sa Nám podarilo skórovať, keď Andyho strelu síce brankár vyrazil za bránu, kde si však pre ňu zbehol a spoza brány prekabátil gólmana - 1:0. Hrali sme dobre, mali sme niekoľko výborných šancí, ktoré sme však nedokázali pretaviť v druhý gól. A tak Nás trestal súper keď Mirek s Lacom nedokázali vyhodiť loptičku, ktorú zachytil súper, dlho neotálal a zakončil pod hornú žŕďku 1:1. Tento gól Nás trošku zabrzdil a do konca tretiny sme sa síce snažili, ale nedarilo sa Nám a tak sa v tejto časti stav nemenil.

 

Od úvodu druhej tretiny sme sa pustili do súpera. Mirek Našiel Mareka, ktorý zakončil, brankár vyrazil loptičku do vzduchu pred Marek, ktorý skvele zo vzduchu zakončil pomedzi nohy brankára 2:1. Nepolavili sme zo snaženie, niekoľko šancí volalo po góle, ale...Po dohode s Borisom... áno dostal gól na 2:2... :o). Avšak už o chvíľu sme opať viedli keď Palo poslal tri krat do suboja jeden na jedneho Andyho a tomu to na tretí pokus vyšlo, keď sa bekhendovou kľučkou zbavil obrancu a prekonal brankára strelou do pravéhio kúta 3:2. Začali sme mať už skutočne veľkú prevahu, ale stále sme viedli iba o gól. V polovici druhej tretiny Laco získal  loptu, prihral ju Andymu ktorý vystrlil a v spleti tiel pred bránkou bola lopta tečovaná za chrbát brankára. Gól bol pripísaný Mikimu ktorý odviedol pred bránou výbornú robotu! 4:2.  Pokračovali sme v dobrej hre, avšak pri jednom z obranných zákrokov  sa zranil čerstvo doliećený Jojo, keď dostal síce nezavinene, ale tvrdo hokejkou do tváre. Po tomto zákroku musel predčasne skončiť s rozťatým obočím. Nasledovala štvor minútová presilovka z ktorej sme vyťažili ďalší gól, keď Mirek posunul na modrej čiare loptičku na Andyho, ktorý krížom cez celé pásmo našiel Mareka a ten zavesil piaty gól - 5:2. Takýmto výsledkom sa tretina aj skončila takže po druhej tretine 5:2.

 

V poslednej tretine sa zápas dohrával, ale mali sme niekoľko dobrých príležitostí, keď Rudo niekoľko krát nebezpečne zakončoval, avšak nevtesnal žiadne zakončenie do bránky. Andymu pravá žrď taktiež nedopriala hattrick a taktiež súper ukázal svoju tvár v tomto zápase keď jeden z hráčov z bránkoviska do prázdnej bránky zakončil do žŕďky. Takže už žiaden ďalší gól nepadol a tak sme sa mohli tešiť z víťaztva a troch bodov. Konečný stav 5:2!