Choď na obsah Choď na menu
 


15. 1. 2011

Smutný záver a štvrtá prehra...

Poďme pekne po poriadku... Počasie bolo na hokejbal v toto ročné obdobie príjemné. Šláger soboty sa začal opatrne obe mužstvá čakali na šancu, a viac menej sa hralo v strednom pásme. Obe mužstvá niekoľko krát vyskúšali pozornosť brankárov tí sa však nenechali prekvapiť. Najma Náš prvý útok niekoľko krát varil pred bránou súpera no nedarilo sa Nám prekonať súperovho brankára. Avšak Fero s Marekom sa dočkali, keď Marek napádal rozohrávajúceho súperovho brankára, ktorý naslepo posunul za bránku kde však Našiel Fera, ktorý mu zavesil gól do odkrytej bránky - 1:0. Vzápátí nastúpil druhý útok, Andy zachytil rozohrávku, prebehol ihrisko a blafákom zvýšil na 2:0 - pri tomto góle urobil výbornú robotu Miki, keď vytiahol obrancu a dal Andymu priestor. V závere tretiny sme sa však po bežnom súboji (akých bolo v tomto zápase neúrekom) dostali do oslabenia. Keď už vyzeralo, že ubránime v tejto časti náskok, po uplyntí času pre prvú tretinu zasunul z poza brány súper loptu do brány, rozhodca šiel za časomeračom a po konzultácii NEZMYSELNE!!! gól uznal - 2:1.

V druhej tretine sme disciplinovanou a umnou hrou udržiavali jednogólový náskok, súpera sme takmer k ničomu nepustili, ale z dobrých šancí sme nedokázali náskok zveladiť. Ubránili sme tiež presilovú hru, keď opať vcelku diskutabilne vylúčil Joja za podrazenie, keď mu súper šľapol na hokejku a pošmykol sa... Rozhodcˇa Nám nedoprial súper si niekoľko krát beztrestne pomohol faulom... V druhej časti to bolo bez gólov.

Do tretej tretiny sme vstúpili zodpovedne ale s pribúdajúcimi minútami sme sa začali strachovať o výsledok aj keď sme boli do týchto chvíl lepším tímom. cca 6 minút pred koncom sme si zobrali oddychový čas, avšak tesne po ňom sme nepokryli hráča pred bránkou, ten dostal peknú prihrávku a nedal Borisovi šancu - 2:2. Vzápatí šiel na pľac 3 útok, Rudo najprv nevyhodil loptičku čím ponúkol šancu súperovi, následne sa dostal k loptičke no odpálil ju za mantinel a v najnevhodnejšej chvíli Nás dostal do oslabenia. Žiaľ aj z tohoto oslabenia sme inkasovali a súper sa dostal do vedenia 2:3. V závere sme predsa len dostali šancu presilovej hry, avšak nervozita Nám nedovolila zahrať ju lepśie, niekoľko streleckých pokusov skončilo na obetavo hrajúcich hráčoch Senca. V závere sme skúsili hrať powerplay, avšak do odkrytej bránky sme inkasovali posledný klinec 2:4.