Choď na obsah Choď na menu
 


14. 11. 2010

Celozápasová prevaha a prehra rozdielom triedy...

 

Dnešný duel bol dokazom, že v zápase nestačí byť aktívnejší, ale rozhodujú maličkosti...No poďme po poriadku...Od úvodu sme sa pustili do favorita bez rešpektu a mali sme niekoľko šancí, od úvodu sme spustili smršť striel na bránu Playboyov.. K tlaku Nám pomohli aj tri presilové hry, ktoré sme však nevedeli pretaviť do otvárajúceho gólu, nakoľko sme boli strelecky aktívny, no pred bránou chýbal doraz a strely z diaľky kryl spoľahlivý brankár Playboys. Nuž mi sme svoju šance nepremenili a súper trestal, najprv strelou opečiatkovali spojnicu žrďiek, ale následne hrali svoju prvú presilovú hru, ktorý využili, keď strelu z diaľky nohou tećoval súperov hráč do siete 0:1.  V závere prvej tretiny keď bol Jackson zasiahnutý do hlavy súperovou hokejkou a ostal ležať otrasený šiel nepochopiteľne na trestnú lavicu Duško, za vyhodenie loptičky nakoľko rozhodcovia nepostrehly faul a asi ani ležiaceho Jacka. A tak sme sa v závere tretiny bránili druhej presilovke ktorú sme, ale s prehľadom ubránili a tak po prvej tretine 0:1.

 

Od úvodu druhej tretiny sme si opať vypracovali niekoľko sľubných šancí, ktoré sme však nevedeli využiť, až prišla zlá rozohrávka Playboyov Andy na poliacej čiare zachytil rozohrávku, kúsok potiahol a nechytateľnou strelou do pravého horného rohu vyrovnal - 1:1. Pokračovali sme vo výbornom výkone no Playboys hrozili najma z protiútokou a pri jednom z nich opať zvonila spojnica na Našej bránke. Naopak mi sme nevedeli prestreliť brankára súpera a tak pred poslednou časťou svietilo na tabuli zmierlivých 1:1.

 

V poslednej tretine sa diali veci... Začali sme opať tlakom, šance Andyho a Ruda volali po góle ale svoje šance nevyužili a tak sa od nás odklonila aj šťastena, keď strela zo súperovej hokejky už po tretíkrát zvonila spojnica, žiaľ priamo do Borisa od ktrého spadla do bránky - 1:2. Ani sme sa poriadne nespamatali s gólu a po zlom striedaní Nás súper opať trestal, keď nikým neatakovaný súper prestrelil všetko čo mu stálo v ceste 1:3. Stále sme boli strelecky aktínny no Naše strely si nevedeli nájsť cestu do siete a to bola súperova voda na mlyn, s ďalšieho protiútoku zvýšili na 1:4. V tejto fáze sme boli v obrane nedorazný, čo súper opať trestal, keď loptička šla medzi Našimi hráčmi ktorý však po nej vobec nešli a tak si ju zobral súper a zavesil do ´vinkla´ 1:5. Ani za tohoto stavu Nám nemožno uprieť snahu niečo s výsledkom urobiť, keď ani z ďalšej Našej presilovej hry sme nedokázali streliť gól napriek niekoľkým pokusom, ktoré však hráč zápasu (brankár Playboys) bezpečne kryl a tak sa v závere dostali k slovu ešte raz hráči súpera ktorý uzavreli skóre na krutých 1:6.