Choď na obsah Choď na menu
 


13. 2. 2011

Tri body ale nič navyše...

V chladnom počasí sme si povedali, že sa pustíme do súpera od úvodu, čo sa nám aj sčasti podarilo. Fero potiahol loptičku po strane, krížnou nahrávkou našiel pred bránou Mareka ktorý s prehľadom otvoril skóre - 1:0. Pokračovali sme v nátlakovej hre, no chýbal nápad, prihrávka, moment prekvapenia... Hrali sme naivne a potvrdilo sa nedáš dostaneš keď po niekoľkých našich streleckých pokusoch súper vystrelil cez celé ihrisko a Pali prekabátil Borisa tečom - vlastencom - 1:1. Nehrali sme zle, súper nebol schopný vymysleť nič, no mi sme stále hrali príliš individuálne. Našťastie prišla presilovka, Andy nabil Jojovi, ktorý takmer zlomil žrďku, loptička však od chrbta brankára putovala do siete - 2:1. Do konca tretiny sa už nič vážnejšie nestalo a tak sme šli na prestávku s najtesnejším náskokom.

 

Cez prestávku sme zvýšisli hlas, ale nie že by to veľmi pomohlo. Útočníci nič nevymysleli, obrancovia sa snažili niećo vymyslieť, ale potom sa zabúdali vpredu. Hra bola rozháraná. Napriek tomu sa nám podarilo zvýšiť keď Andy vytiahol loptičku pred bránu, kde sa najlepšie zorientoval Miki a zavesil golfákom na 3:1. Avšak opať sme sa zabudli hore a súper opať strelou so šťastím znížil - 3:2. O chvíľu sa súper dostal do presilovky. Avšak po osi Andy, Marek, Fero skončila v sieti súpera, Fero opať raz ukázal ako veľmi by sme ho potrebovali vpredu - 4:2 - gól v oslabení. Oslabenie sme už udržali, napriek ďalším dobrým šanciam, keď Marek nezakončil samostatný únik, taktiež Rudo po Frickovej dobrej strele nedokázal loptičku pretlačiť do bránky a tak sme po druhej tretine bol stav 4:2.

 

Do tretej tretiny sme nastúpili s cieľom ´ nezavariť si ´. Súper nebol schopný vymyslieť nič, no mi sme tiež nedokázali využiť šance. Brankár súpera podržal, ale naša neschopnosť v útoku bola do neba volajúca. V poslednej tretine sme gól nedali aj keď strely Mareka, Fera, Ruda a ďalších neboli zlé, ale cestu do siete si už žiadna strela nenašla a tak sa zápas skončil 4:2.