Choď na obsah Choď na menu
 


10. 4. 2011

Povinné víťazstvo a Marekov 100. bod v SHbL

 

Počasie bolo krásne hokejbalové pri cca 16° a slnečnom počasí sme sa zahryzli do súpera. Od úvodného buly sme sa natlačili na súpera, rozhýbali ho a dodržiavali to čo sme si povedali. Žiaľ z myšlienkou vpredu to nebolo bohvie čo, bolo to viac menej na individuálnych prienikoch. Poďme ku gólovým situáciám z prvej tretiny. V 5. minúte Rudo napriahol spoza kruhov a odrazenú loptičku spoza brány poslal Andy popod brankára do siete - 1:0. O chvíľku ukázal Marek srdce keď si dobehol vlastnú strelu a popod padajúceho brankára zvýšil na 2:0. Do prestávky viac gólov nepadlo aj keď šance sme mali, aktivitou hýrili najmä Poky s Marekom avšak Poky mal pri streľbe vychýlenú mušku.

 

Do druhej tretiny sme vstúpili vcelku solídne. Hrali sme v tejto časti až tri oslabenia, ale okrem žrďky na našej bránke z jednej podarenej strely súpera sme Dedinku k ničomu nepustili, naopak Obrovskú šancu zahodil Andy po perfektnej prihrávke Pokyho... V zápätí sa dostali do úniku Andy a Miki, Andy dal Mikimu a ten netrafil do prázdnej brány loptičku, ktorá mu podskočila na ´´výbornom´´ povrchu... Ďalšie šance nevyužil ani Marek keď ´´kolotočoval´´ pred bránkou súpera. Chvíľami sa dalo na hru pozerať, vymenili sme si loptičku avšak nedokázali sme skórovať a tak sa stav nemenil.

 

Do poslednej tretiny sme vstúpili vlažne čoho výsledkom bol kontaktný gól súpera, keď po odrazenej strele od zadného mantinelu sa nestihol Boris presunúť k žrďke - 2:1. Začali sme sa obávať o výsledok a to nás nakoplo. Andy usmernil nahodenú loptičku do siete súpera, chvíľu sa polemizovalo či gól nepadol nohou, ale po chvíli platil - 3:1. Potom prišiel okamih keď Marek získal loptičku, Dušan nabehol s trestnej lavice a využil výbornú prihrávku od Mareka - 4:1. Pre Mareka to bol 100. bod v dresa Réci v SHbL. Pokraćovali sme v zlepšenom výkone čo využil Miki keď po Marekovej akcii na dvakrát dostal loptičku do bránky - 5:1. V závere sme zavarili pred bránou súpera, Rudo atakovaný brankárom skvele nabil Andymu, ktorý príklepom do v podstate opustenej brány zavŕšil hattrick - 6:1. Viac gólov už nepadlo. S výsledkom môže byť spokojnosť...