Choď na obsah Choď na menu
 


26. 2. 2011

Konečne naša výhra rozdielom triedy... 

 

Krásne slnečné počasie hokejbalu prialo. O úvodného buly sme sa pustili do súpera. Súper v úvode dobre behal, bol nepríjemný v súbojoch, šancí bolo ako šafránu. Aź v polovici úvodnej tretiny sa nám podarilo vytvoriť si niekoľko dobrých šancí. Pred tým však prišla Ferova ´neviditeľná strela´ keď výborne zápastím obstrelil obrancu a vymietol ľavý horný roh - 1:0.  Dostali sme chuť avšak Poky nastrelil ľavú spojnicu, o chvíľu Fero našiel Marek avšak ten trafil brvno. Zapotil sa aj videorozhodca, ktorý nám neuznal gól-negól, nakoľko iba brankár asi vedel či strela cez celé ihrisko prešla bránkovou čiarou, alebo nie. A tak sme šli do prestávky s najtesnejším rozdielom.

 

Do druhej tretiny sme nastúpili dobre, hra mala spád, myšlienku... Marek vyzval Feriho na skórovanie avšak opať zvonila žrďka (tentoraz pravá). Nasledovala naša presilovka keď najprv Marek nedoklepol Andyho strelu keď netrafil odkrytú bránku, následne Andy opečiatkoval opať pravú žrď (brankár Lužnej si veru žrďky nastavil :o). Napriek niekoľkým veľkým šanciam sme v druhej tretine nedokázali náskok zveladiť. Na súperovej strane sme začali badať únavu, odrazila sa ich hra na 2 útoky, keďže my sme hrali v podstate na 3 formácie. V závere druhej časti sme opať mali výhodu presilovky, ktorá sa prelínala aj do záverečnej časti. Po druhej tretine stále 1:0.

 

Úvod tretej tretiny sme začali presilovkou, ktorý sa natiahla po súperovom vyhodení loptičky až na 4 minúty, avšak túto šancu sme nedokázali využiť. Súper sa len sporadicky dostával do šancí, ktoré Boris s prehľadom kryl. Začali sme sa už pomaly strachovať o výsledok, vedenie o gól bolo vratké. Avšak Poky našiel Andyho, ktorý sa zamotal vo svojich kľučkách, následne však zadovkou našiel Pokyho, ktorý zoči-voči brankárovi nedal šancu a vymietoľ ľavý horný roh - 2:0. Po druhom góle sme získali potrebný kľud na hokejky. Mirek zachytil rozohrávku súpera a poslal brankárovi také rekomando, že ten ho nestihol ani prećítať - 3:0. Nebolo nám dosť naopak súper už bol na uterák, Jojo nastrelil brankára do hrude, avšak najpohotovejší pred bránou bol Andy, ktorý doklepol loptičku do bránky - 4:0. Prišli Ferove ďalšie veľké šance keď 2 krát zoči-voči brankárovi neuspel. Súper v tejto fáze nedokázal vyprodukovať nič a tak sme Borisovi dopriali prvé čisté konto. Výsledkový sumár uzavrel Mirek, keď profitoval z Jojovej prihrávky a pomedzi nohy brankára uzavrel skóre - 5:0.