Choď na obsah Choď na menu
 


20. 2. 2011

Počasie bolo dobré a tak sme mohli začať. Nezaćali sme najlepšie, v úvode sa pavúci dostali hneď do dvoch dobrých šancí ktoré však Boris vyriešil. Nevedeli sme na súpera v úvode nič vymyslieť tak si rozhodcovia vymysleli presilovku pre Pavúkov. Avšak Pavúci nedokázali početnú výhodu pretaviť na otvárací gól... Avšak mi sme sa nevedeli presadiť a súper po peknej akcii keď krížnou prihrávkou vyzvali na skórovanie svojho útočníka ktorý pekne vymietol ľavý horný roh - 0:1. V úvode nám nechýbalo chcenie, ale pokoj a vačšia chuť. Súper taktiež už skórovať nedokázal a tak po úvodnej tretine viedli Pavúci 0:1.

 

Do druhej tretiny sme nastúpili s chuťou s výsledkom niečo urobiť. Začali sme sa viac hýbať a hneď to bolo cítiť. Náš prvý útok roztočil nevídaný kolotoč pred bránkou súpera a keby nezrazil súper Mirekovu strelu mohlo byť vyrovnané. Čo však nevyšlo jemu vyšlo v ďalšom striedaní Andymu, keď z polovice ihriska na druhý pokus prestrelil všetko - 1:1. Súper sa tiež prebral trošku k životu, ale pred bránou to prehnal jeden z Pavúkou so snahou a šiel na trestnú lavicu. Mirek s Pokym strieľali, ale presilovka nebola dobre zahraná, chýbali hráči pred bránou a strelám chýbala presnosť. V závere tretiny Mirek posunul Paľovi, ten potvrdil staré známe (keď nemáš čo s loptičkou hoď ju na bránu), vystrelil a pred bránou cloniaci Andy tečoval nohou za chrbát Pavúka - 2:1. Do záveru druhej tretiny ostávalo 11 sekúnd, avšak aj tak sme dovolili Pavúkom ešte zavariť Borisovi, ktorý však situáciu zvládol k našej spokojnosti a tak sme v druhej tretine zápas otoćili.

 

Tretiu tretinu sme začali tak ako druhú. Na súperovi bolo vidieť že mu dochádzajú sili. Niekoľko dobrých šancí sme však nevyužili, keď Feri nedokázal trafiť odkrytú časť bránky, Jojova jedovka skončila na žrďke. Potom však prišla asi najkrajšia akcia zápasu keď Poky v obrane zachitil rozohrávku súpera, vymenil si loptičku s Andym, po tom s Mikim a spoza obrancu vymietol ľavý horný roh - 3:1. V tejto fáze sme boli určite lepší a svoju prevahu sme korunovali ďalším gólom, keď Rudo nalákal na seba až troch hráčov súpera, nezištne prihral Andymu ktorý skompletizoval strelou od modrej svoj hattrik - 4:1. V závere sme súpera pustili do presilovky keď na trestnej lavici sedel Bengly, presilovku sme síce ubránili, ale tesne po návrate Benglyho po závare doklepli vyrazenú loptičku 4:2. Žiaľ súper mal v závere šťastie keď strela asi minútu pred koncom prekĺzla Borisovi do siete 4:3. No poslednú minútu sme už nedopustili žiadnu výraznú šancu Pavúkou, držali sme hráčov v rohoch a Poky cez celé ihrisko takmer zvýšil. Bránu netrafil, ale napriek tomu sme dosiahli dôležité víťazstvo, ktorým sme si priblížili brány playoff.