Choď na obsah Choď na menu
 


reca-savage2012

11. 11. 2012

 

 

7.KOLO V NEDEĽU 11.11. o 10:45 v Modre:

Réca Devils - Savage Petržalka

7:3 (2:1, 4:1, 1:1)

góly: Ravasz 3, Repasi 2, Voros, Metzner

prihrávky: Kurtin Lukáš, Repasi, Ravasz

vylúčený: Metzner 16, Susko 4, Ravasz 4, Repasi 2

vylúčený: 8:5 na 2.min + Jojo na 10min.

presilovky: 0:1

oslabenia 0:0

 

report: V dobrom hokejbalovom počasí sme začali ako z veľke knihy. Súper síce na náss vybehol ale v poovici prvej minúty vysunul Marek Mikiho a ten pomedzi nohy brankára otvoril skóre - 1:0. O 20 sekúnd už bolo dva nua, keď Andy upratal do bránky Lukášovú vyrazenú strelu. Potom však začal nezmyselný kolotoč vylúčení, Bonďo dostal 2+2 (asi iba Jano vedel za čo boli druhé 2 minúty), Jojo fauloval čiže 2, Andy dostal 2 minúty za filmovanie (ktoré pre zmenu Vlado videl cez celé ihrisko a po zákroku má modrinu na bruchu), Marek za vyhodenie loptičky a rozhodcovia už chceli pomali zápas ukončiť. Takže v podstate až do 12. minúty sme hrali oslabený, vďaka skvelému Ferovi a obetavej hre mladých chaanov v obrane sme inkasovali len raz a tak bolo 2:1. Tak ale rozhodcovi nás poučili že v hokejbale sú aj nepísané pravidlá... :D

 

V druhej tretine Savage pokračoval v dobrom výkone, ale v našej bráne stál výborný Fero. Naopak na druhej strane utiekol Marek a ponad padajúceho brankára zvýšil - 3:1. O minútu už bolo opäť zvýšené, keď Andyy vysunul Joja, ktorý napriek tomu že bol faulovný obhodil pekne brankára - 4:1. O ďalšiu minútu zvýšil Andy keď zachytil rozohrávku súpera a príklepom pomedzi nohy brankára zvýšil na 5:1, keď pred bránou výborne clonil Lukáš. Potom opäť udrel súper keď Andy v úniku síce vypichol loptičku súperovi, žiaľ pomedzi nohy bezmocného Feriho 5:2. V závere druhej tretiny unikol agilný Marek súper ho odzbrojil len hodenou hokejkou a tak nasedovalo trestné strieľanie, ktoré Marek spôsobom sebe vlastným pekne využil 6:2.

 

Do záverečnej tretiny sme šli s cieľom neurobiť si zo zápasu nervák čo sa nám darilo. Aj keď v 6. minúte sa podarilo súperovi znížiť na 6:3, ale mi sme sa sústredili na hru a Andy už o 30.sekúnd zvýšil keď opäť zachytil súperovu rozohrávku obišiel dvoch súperov a blafákom zvýšil - 7:3. V závere sme ešte videli ďalšie rozhodnutie rozhodcov keď som prvý krát videl za jeden zákrok dostať tri tresty (2+2+10min.) bez toho aby tam bol trest za protesty, preto Jojo mohhol ísť hrať aj do Pezinka, neviem či sa s Janom nedohodol, za tých okolností by som ten trest chápal. Súper hral dobre, rozhodla kvalita nášho brankára a naša efektivita.

 

O týždeň nás čaká Bernolákovo, opäť velmi dôležitý zápas o playoff... tak poďme Réca!!!

 

zostava: Fero - Jojo, Bonďo, Dušan, Andrej - Marek, Miki, Andy, Lukáš