Choď na obsah Choď na menu
 


reca-skeletons2012

7. 10. 2012

1.KOLO V NEDEĽU 7.10.2012 o 9:00 v Modre:

Réca Devils - Skeletons Senec

 

9:4 (3:2, 4:0, 2:2)

góly: Répasi 4, Ravasz 2, Kurtin Lukáš 2, Kurtin Dušan ml.

prihrávky: Susko 2, Metzner 2, Ravasz, Lukáš Kurtin, Voros, Hollosi, Androvič

vylúčený: Kurtin Dušan ml. 4, Voros 2, Susko 2 

vylúčený: 4:4 na 2 minúty

presilovky: 1:0

osabenia: 3:0

report:

Od úvodu sme sa pustili do súpera. Žiaľ vyzeralo že nás zastaví vylúčenie Dušana avšak Marek získal loptičku prebehol celé ihrisko a v oslabení otvoril skóre - 1:0. O chvíľu bolo 2:0, keď Andy z podobnej situácie zvýšil taktiež v oslabení - 2:0. Mali sme ďalšie šance avšak dočkali sme sa paradoxne až v ďalšom oslabení, keď Jojo padáčikom našiel Mareka ktorý zvýšil - 3:0. Súper bol absolúne neškodný avšak v podstate prvá strela skončila v sieti keď Jojo clonil Ferovi - 3:1. O chvíľu bolo už len o gól keď Zomber nechal vystreliť protihráča a Dušan sa len prizeral dorážajúcemu súperovi - 3:2. V prvej tretine sme mali veľmi veľa šancí, Andy nastrelil v presilovke spojnicu a ďalšie šance mali Jojo, Lukáš, ale aj Miki.

 

Do druhej tretiny sme šli s cieľom nechybyť vzadu a pridať nejaký ten gól. V úvode nám súper ponúkol presilovku Fero od zadu dal Jojovi, ten nabil Andymu a ten od modrej "vyhuslil" brankára - 4:2. O chvíľku sme zabojovali pred bránou súpera, Lukáš našiel Dušana a ten si výbornou strelou otoril strelecký účet v Áčku - 5:2. Blíźil sa záver prostrednej tretiny, ale po osi Miki, Bonďo, Marek posledný menovaný dosiahol prvý hattrick sezóny - 6:2. A to nebolo všetko, lebo Zomber našiel Lukáša a ten s prehľadom skúseného "mazáka" popod brankára uzavrel stav po druhej tretine - 7:2.

 

Do poslednej tretiny sme šli s cieľom nepokaziť výsledok. Avšak v 5. minúte sme opäť inkasovali vďaka nedôrazu pred bránkou - 7:3. O minútu sme sa však opäť tešili my, keď Andy našiel Lukáša a ten si "vypapal" brankára - 8:3. Potom však prišla slabšia koncentrácia Fera, ktorý sa "vyznamenal" keď dostal gól z polovice ihriska - 8:4. Záver však patril nám Andy vysunul Mareka ten si vymenil loptičku s Máriom, ktorý mu ju naservíroval do prázdnej bránky a Marek štvrtým gólom v stretnutí uzavrel skóre na 9:4. V závere sme mali ešte šance, avšak stav sa už nemenil.

 

zostava: Fero - Jojo, Mário, Dušan, Zomber - Marek, Miki, Andy, Lukáš, Bobo