Choď na obsah Choď na menu
 


15. 12. 2011

Réca Devils - Predators Nová Dedinka

 

 

report:  V úvode sa potvrdila slabá rozcvička a súper Nás hneď v prvom striedaní zatlačil a Boris niekoľko krát dobre zasiahol. A keď už bol prekonaný tak ho výborne zastúpil Paľo ktorý zlikvidoval strelu do opustenej bránky, avšak rozhodca bol iného názoru a za posunutie brány daroval súperovi trestné strieľanie, ktoré však Boris s prehľadom zlikvidoval. Po tomto striedaní sa začala hra prelievať z jednej strany na druhú. Na konci štvrtej minúty Lukáš dobre našiel pred bránkou Andyho a ten so šťastím dopravil loptičku do siete - 1:0. Hrali sme pokojne čakali sme na príležitosti, ktoré sme však nedokázali premeniť. V začínajúcej 9. minúte sme dostali šancu na presilovú hru. Andy s Pokym ukázali súhru, niekoľko krát si vymenili loptičku a po Andyho strele sa odrazila loptička na hokejku Pokymu, ktorý prestrelil všetko! - 2:0. Neprešla ani minúta a stav sa menil opäť keď Mirek spoza bránky aj so šťastím prekabátil gólmana Dedinky a zvýšil na príjemných 3:0. Do konca tretiny sa už stav nemenil a tak sme šli po prvej tretine na spokojný oddych.

 

Hneď v druhej minúte druhej tretiny sme dostali šancu na ďalšiu presilovku a opäť na modrej úradovalo duo Andy - Poky, keď Andy nabil Pokymu a ten vyhuslil brankára - 4:0. v ôsmej minúte dostali šancu na presilovku aj súper a ponúknutú šancu využil keď zo šťastím od modrej znížili - 4:1. v 10tej minúte sa stretli na trestnej lavici Náš Andy so súperovým hráčom a hra 3 na 3 nám svedčala, keď najprv Mirek po sóle cez celé ihrisko zvýšil na 5:1 a o 31 sekúnd Marek vyškolil obranu aj brankára a zavesil na 6:1. V druhej tretine to bolo všetko, šance boli na oboch stranách ale neuspeli. A tak sa šlo do kabín za stavu 6:1.

 

Hneď v úvode Lukáš prikopol Andymu a ten ukážkovým blafákom zvýšil na - 7:1. Žiaľ súper o pár sekúnd znížil keď využili Náš nedôraz pred bránkou a znížili na 7:2. Mali sme veĺa šancí ale Andy a najmä Marek nevyužili veľké šance a tak sa stav menil opäť v Náš neprospech 7. minúte doklepli vyrazenú loptičku. - 7:3. V závere sme opä´t koncertovali nevyužitými šancami, no keď sa zdalo že už sa stav nezmení tak Andy nabil na modrú Pokymu ktorý strelou pomedzi brankárové betóny dovŕšil hattrik - 8:3. V závere zaujalo len vylučovanie hráčov a tak si záver pozreli z trestnej lavice Duško aj Andy. Stav sa však už nezmenil a tak sme cieľ splnili.

 

Vylúčený: 5:4 na 2.min.

Presilovky: 2:1

Oslabenia: 0:0