Choď na obsah Choď na menu
 


5. 10. 2010

V druhom kole prvé body...

Od úvodného buly sme vybehli na hráčov Skeletonsu, ktorý sa mali čo obracať hneď v úvode sme nevyužili niekoľko výborných príležitostí. Zahrmelo až po akcii prvej formácie keď Marek spoza brány našiel ´´Jacksona´´ a ten loptičku prelstil cez brankára až do brány... 1:0. V úvodnej tretine sme mali oveľa viac z hry, Skeletons sa dostaval k strelám iba sporadicky. Ale napriek ďalším našim obrovským príležitostiam sa už stav v úvodnej tretine nemenil a prvú tretinu sme vyhrali 1:0.

 

Do druhej tretiny sme nastúpili s cieľom pokračovať v hre z úvodnej časti, čo sa nám vcelku darilo až do druhého gólu keď Andy upratal loptičku do siete po Ferovej akcii... 2:0. Avšak po druhom góle sme už začali vidieť asi koniec, poľavili sme a Skeletons z jednej z mála pekných akcii znížili na 2:1. Hra začala byť viac otvorená až do našej presilovky, ktorú sme po pár sekundách využili keď si Marek vypýtal prihrávku od Andyho a zakončil do odkrytej časti bránky - 3:1. Stav v tejto tretine sa už nemenil a tak sme po druhej tretine mali sľubný náskok 2och gólov.

 

Do tretej tretiny sme nastúpili v solídnom tempe a po asi najkrajšej akcii zápasu, keď zabojoval Dušan posunul na Andyho, ten z prvej na Fera ktorý bez problémou skóroval do prázdnej brány - 4:1. O chvíľu sme sa však dostali do oslabovky, ktorú sme hrali výborne, súpera sme nepustili do ničoho až kým Andy nevyprodukoval obrovskú hrúbku /mladý z tohoto si príklad neberte :o) / a Skeletons sa dostal opať do hry - 4:2. Po tomto góle sme zneisteli a začali sme sa báť o výsledok. Preto Nám prišla presilová hra veľmi vhod, štvorica Fero, Andy, Marek a Dušan roztočili kolotoč a hráči Skeletonsu nevedeli chvíľami kam skor skočiť, až Fero po peknej individuálnej akcii keď spoza brány si vyšiel a s prehľadom zakončil do odkrytého rohu - 5:2. Opať sme však takmer okamžite inkasovali, keď sme nedokázali upratať pred vlastnou bránou a súper pretlačil loptičku do bránky - 5:3. Avšak to bolo zo strany súpera všetko, navyše sa dokázal v závere po peknej akcii presadiť aj Náš tretí útok ktorý uzavrel na konečných 6:3.