Choď na obsah Choď na menu
 


24. 11. 2011

Skeletons Senec - Réca Devils

0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

Počasie nebolo zlé aj keď už takmer mrzlo, čo zanechalo stopu na loptičkách, ktoré ´´zkameneli´´ a následne dosť skákali. Od úvodu sme sa tlačili na súpera, snažili sme sa dať gól. Súpera sme nepodcenili, ale nedarilo sa Nám dať gól, napriek tomu že šance nejaké boli. Potom však Mirek posunul Andymu, ten premiešal a keď Lukyho obsadil protihráč, tak sám švihom z ľavého kruhu otvoril skóre - 1:0. Pokračovali smev solídnej hre o chvíľu Marek prihral Jojovi a ten švihom ´´vyhuslil brankára´´ - 2:0. Pri góle výborne clonil Fero pred bránkou. O chvíľu strelou Mirek nedal brankárovi nádej, žiaľ pravá žrďka bola proti a tak sa stav nemenil. Nepridali sme gól do konca tretiny, nepodarilo sa to ani súperovi a tak bolo po prvej tretine priateľných 2:0.

 

Druhá tretina sa niesla dosť v réžii vylúčení, zbytočne sme sa nechali uspať slabou hrou súpera, ktorý chvíľami podkuroval protiútokmi, avšak Boris si skvele poradil s každou šancou súpera. A tak keď sme hrali jednu z presiloviek Andy našiel Mireka, ten skvele prihral Ferimu, ktorý zvýšil na 3:0. O chvíľu v ďalšej presilovke našiel Feri Mareka a ten zvýšil na upokojujúcich - 4:0. Tento gól bol posledný v tejto časti a tak sme šli do poslednej tretiny dohrať v kľude.

 

Od úvodu sme však zaspali, nechali sme sa na Dve minúty zatlačiť do hlbokej defenzívy, avšak najmä vďaka Borisovi sme tieto minúty ustáli a tak sme v presilovke v piatej minúte Marekom zvýšili na 5:0. O chvíľu Poky skvele našiel Andyho, avšak ten v prázdnej bráne trafil iba protihráčove nohy. To bolo v podstate všetko čo sa hernej stránky týka. V 11. tej minúte záverečnej tretiny sa strhla zbytočná bitka, keď Palo bránil brankára, a strhla sa mela keď Jojo dával do držky súperovi, no a keď zo zadu chcel na neho zaútočiť jeden z protihráčov uzemnil ho Fero. Žiaľ napriek skvelému tímovému duchu sme doplatili na to trestami do konca hry pre Fera a Joja - čo je pre Nás strata aj v nasledujúcom zápase. Stav sa už nezmenil aj keď Kostíci mali takmer 4 minútovú presilovku, ale bližšie v nej bol Marek k hattricku ako Skeletons ku gólu.

Vylúčený: 7:3 na 2min. + 4:2 na 10min. + 2:2 na DKZ

Presilovky: 0:3

Oslabenia 0:0