Choď na obsah Choď na menu
 


5. 2. 2011

Jedna tretina je na Watberg málo...

 

Počasie na toto obdobie vcelku prialo a tak sa zápas mohol začať. Žiaľ odhodlanie v prvej tretine z našej strany nejak absentovalo a hneď v úvode súper otvoril skóre na 0:1. V tejto tretine ani nebolo veľmi čo hodnotiť, nakoľko súper nám bez vačšej námahy v tejto časti nastrieľal 5 gólov. Za zmienku stojí len gól na 1:1, keď Fero našiel Andyho cez celú dĺžku ihriska a ten s poza brány prekabátil brankára. Avšak až na pár neúspešných pokusov sme proti súperovi boli v podstate bez šance.

 

O to vačšie prekvapenie bolo v druhej tretine keď hneď v úvode Tomáš vystrelil nie príliš tvrdo, ale za to presne a znížil na 2:5. O pár minút sme dostali šancu na presilovú hru, Andy si s Pokym vymenil loptičku a strelou od modrej prestrelil všetko, keď pred bránou dobre clonili Marek s Mikim - 3:5. O chvíľu sme dostali ďalšiu šancu hrať v početnej výhode a opať sme boli úspešný keď sa Marek najlepšie zorientoval po Paliho strele a upratal ju do bránky 4:5. V tejto časti sme aj vďaka presilovým hrám mali prevahu, no nepodarilo sa nám vyrovnať napriek niekoľkým dobrým príležitostiam.

 

Žiaľ tretiu tretinu sme odohrali tak ako úvodnú, súper trestal Pokyho vylúčenie 4:6. Súper trestal naše ďalšie chyby, nechýbala chuť ale asi skor už sili, nakoľko na dve formácie sme hrali túto sezónu vobec prvý krát. Žiaľ súper nás vyškolil v poslednej tretine najma v prečísleniach z ktorých vyťažil ďalšie góly. Ukazovateľ skóre 4:9 bol krutý, ale asi zaslúžený.