Choď na obsah Choď na menu
 


9. 12. 2011

Watberg Senec- Réca Devils 9:1 (4:0, 2:1, 3:0)

vylúčený: 5:1 na 2 min. + Voros na 10+10min.

presilovky a oslabenia 0:0

 

Počasie bolo vcelku dobré a Nás čakal ťažký zápas. Nezačali sme zle, v úvode s9me hrali dve presilovke, gól sme síce nedali, ale držali sme priteľný bezgólový stav. Žiaľ v 7 minúte súper udrel keď Chmelík dorazil loptičku odrazenú od zadného mantinelu cez nedôrazného Pokyho - 0:1 Za pár sekúnd sme dostali ďalší gól, keď sme boli opäť nedôrazný pred svojou bránkou 0:2. A keď v 9. minúte zvýšil Chmelík strelou do šibenice vyzeralo to zle nedobre 0:3. potom sme hru pomerne vyrovnali avšak Andy vyhral buly, posunul Benglymu ten z prvej na Pokyho dal slabú prihrávku po ktorej nevyštartoval ani jeden z obrancov a protihráč z Watbergu s prehľadom ponúknutú šancu premenil - 0:4. A tak sme po úvodnej tretine takmer stratili šancu na dobrý výsledok. v prvej časti ešte zaujal Miki, ktorý si po vylúčení na 2 min. zbytočne vykoledoval rečnením 2x 10min. trest a tak šiel predčasne pod sprchy.

 

Úvod druhej tretiny sme opať zbabrali keď už v prvej minúte sme inkasovali - 0:5. To bolo na dlhé minúty všetko, avšak Watberg mal prevahu, my sme hrozili z brejkov najmä Marekova rýchlosť platila, žiaľ koncovka už taká úspešná nebola. V tejto fáze bol zápas vcelku vyrovnaný a dočkali sme sa aj my... Marek vystrelil Aďo loptičku vyrazil len pred Mireka ktorý bez najmenších problémov ponúknutú šancu využil 1:5. V tejto fáze si súper nevytváral veľa šancí, preto je škoda že sme si nechali streliť gól keď miro Végh vyuźil jednu z mála chýb v tejto časti 1:6.

 

V tretej tretine už bolo cítiť chybajúce opory a aj motivácia. A keď už bol prekonaný súperov brankár zachránila ho žrďka čo potvrdil aj videorozhodca a tak sa Marek tešiť nemohol. V 6.minúte sa nám podarilo za 21 sek. dostať 2 góly a razom bol stav 1:8. Začali sme sa obávať zahambujúcej 10tky. V 13. minúte zvýšil po peknom teči Robo Kováč na 1:9, avšak to bolo všetko. A tak sme podlahli Watbergu 1:9.

 

Watberg je mužstvo s ktorým si na body netrúfame a už vôbec nie bez chýbajúcich opôr (Androvič, Metzner - trest, Sloboda - povinnosti v BA). Aj keď z môjho pohľadu mohol byť výsledok priatelnejší, ale Watberg využíval naše chyby, naopak my sme nevedeli využiť chyby súpera. Duel bol dobrý verím však že druhý duel zvládneme lepšie. Žiaľ Miki sa nedisciplnovanosťou odstavil aj z nasledujúceho dôležitého kola a keďže trest majú stále Fero s Jojom a Robo sa ospravedlnil z rodinných dôvodou oslabil Náš útok ešte viac. Zostáva veriť že to zvládneme aj bez nich.