Choď na obsah Choď na menu
 


Senecká liga 2012/2013

 

Rozpis zápasov

 

Tabuľka

 

Produktivita

 

REKAPITULÁCIA SEZÓNY:       7.miesto

 

Konečné 7.miesto je odzrkadlením, stále ešte nášho mladého tímu. Výkonnostne sme sa veľmi zlepšili, žial nezvládli sme zlomové momenty zápasov. Navyše Senecká liga zaznamenala prílev kvalitných hráčov z iných súťaží čo zdvihlo aj celkovú úroveň. Preto sme skončili "len" 7-mi. Vsietili sme 114 gólov a inkasovali sme rovnú 100 ku. Najvyššia naša výhra sa zrodila v zápase s Panters Senec, ktorý sme vyhrali 16:0. Naopak tesne pred playoff nás vyfackal víťaz dlhodobej časti Watberg Senec 0:12. V presilových hrách sme strelili v sezóne celkom 29 gólov, naopak v oslabení sme ich dostali 17.

V produktivite sa darilo Andymu ktorý nazbieral 60 bodov (30+30), ktorého najlepšie prenasledoval obranca Jojo 34 (9+25). Ďalší boli už tradičný strelci Marek 30 (21+9) a Lukáš 27 (16+11) . Až piati hráči mali v sezóne 100%nú dochádzku Jojo, Marek, Miki, Fero a Dušan ml. Veľkým prínosom bol príchod už spomenutého Dušana a aj Andreja ktorý sa každým zápasom zlepšujú a sú prísľubom do budúcnosti. Taktiež starší nováčik Bonďo pomohol so skúsenosťami a tiež na obrancu slušnou bodovou zbierkou 21 (8+13). Titul nervák sezóny patrí už tradične Jojovi ktorý nazbieral 76 trestných minút ktorého nasledoval Lukáš s 56.

Avšak najväčší klenot sme našli v bráne. Fero chytal celú sezónu výborne a vyrovnane, nespočetne krát nás držal nad vodou a bol pre mňa najlepším hráčom sezóny. Z brány si pripísal jednu asistenciu a v troch odohratých zápasoch ukázal svoj čuch na góly, keď vsietil 6 gólov.

Preto si myslím že stačí túto partiu udržať po kope a výsledky prídu. Je vidieť že je chuť hrať, trénovať a na zápasoch to vidno. Presvedčili sa o tom aj hráči Petržalkského Devilsu, ktorý mali proti nám neľahkú úlohu a neviem či rozhodli skúsenosti, alebo šťastie. Tak či onak odohrali sme veľmi vyrovnané zápasy v playoff a pri troške šťastia sme mohli nazreť do semifinále. Treba začať už teraz s tréningom aby to o rok bolo lepšie. GO RÉCA GO!